Święto Niepodległości spędź śpiewająco na Rynku Głównym

Miasto Kraków i RMF FM zapraszają na „II Ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów”. W sobotę 11 listopada przyjdź na Rynek Główny i weź udział w największym karaoke w Polsce. Początek o godz. 14:30.

W tym roku na scenie zaśpiewają Mateusz Ziółko, zespół Sound’n’Grace, a także zwycięzca plebiscytu, którego wybiorą słuchacze RMF FM.

Rok temu z Grzegorzem Markowskim nie oszczędzaliście gardeł. W tym roku zaśpiewajmy jeszcze głośniej. Już teraz zagłosuj na największy biało-czerwony przebój na stronach www.rmf.fm.

Wśród radiowych propozycji znalazły się takie przeboje jak, m.in.: „Biała armia” grupy Bajm, „Kocham wolność” Chłopców z placu broni, „Naiwne pytania” zespołu Dżem, „Oprócz” grupy Maanam, „Znalazłam” zespołu O.N.A., „Tolerancja” Stanisława Soyki, „Sen o Warszawie” Czesława Niemena, „Statki na niebie” grupy De Mono, „Nadzieja” zespołu IRA, „Zawsze tam gdzie ty” grupy Lady Pank, czy „Dni, których jeszcze nie znamy” Marka Grechuty.

Relacje z wyjątkowej akcji na krakowskim Rynku słuchaj na antenie RMF FM.

Tuż po koncercie odbędzie się 66. lekcja śpiewania. Specjalnie na tę okazję Kancelaria Prezydenta Miasta Krakowa przygotowała 6500 bezpłatnych śpiewników.