Bitwa Warszawska 1920 roku i bohaterowie” Wyniki.

Ogłoszenie wyników XVI Przeglądu Twórczości Patriotyczniej Młodzieży Województwa Małopolskiego „Bitwa Warszawska 1920 roku i bohaterowie”.

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursów: plastycznego,    literackiego, fotograficznego i filmowego w ramach XVI Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego.

Jak zawsze otrzymaliśmy bardzo dużo prac z których jury postanowiło przyznać:
w konkursie plastycznym

I. miejsce:

Zuzanna Wrona, Szkoła Podstawowa w Limanowej

II. miejsce

Nadia Bentkowska, Szkoła Podstawowa w Zembrzycach

III. miejsce

Kaja Błachut, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli
w Krakowie

oraz wyróżnienia:

1. Franciszek Nowak, Szkoła Podstawowa w Mikluszowicach,

2. Oliwia Badzińska, Szkoła Podstawowa nr 162 w Krakowie,

3. Emilia Szewczyk, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli
w Krakowie,

4. Tomasz Blachura, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli
w Krakowie,

5. Natalia Calik, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli
w Krakowie,

6. Chiara Dejana, Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie,

7. Laura Dejana, Szkoła Podstawowa nr 75 w Krakowie,

8. Bartosz Cupiał, Szkoła Podstawowa nr 3 w Krakowie,

9. Robert Wójcik, Szkoła Podstawowa nr 2 w Bochni,

10. Julia Piotrowicz

w konkursie literackim:

I. miejsce:

Anna Czopek, Szkoła Podstawowa nr 162 w Krakowie

II. miejsce:

Damian Rembiecha, Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini

III. miejsce:

Bartosz Jasiński, Zespół Szkół Łączności w Krakowie

w konkursie fotograficznym

I. miejsce

Emil Siatka, Zespół Szkół Łączności w Krakowie

II. miejsce

Natalia Rakoczy, Szkoła Podstawowa nr 158 w Krakowie

III.  miejsce

Dariusz Rozmus, Zespół Szkół Łączności w Krakowie

w konkursie filmowym

I. miejsce

– Aleksander Lipiec, Szkoła Podstawowa nr 158 w Krakowie,
– Igor Grzybek, Szkoła Podstawowa nr 158 w Krakowie,
– Łukasz Wędzicha, Szkoła Podstawowa nr 158 w Krakowie,

– Kacper Koralewicz, Szkoła Podstawowa nr 158 w Krakowie

II. miejsce


Bartłomiej Sala, Szkoła Podstawowa nr 158 w Krakowie

III. miejsce


Aleksandra Kaweta, Szkoła Podstawowa we Włosienicy

Organizatorzy pragną również podziękować opiekunom uczniów za ich trud w przygotowaniu podopiecznych do Przeglądu. Dziękujemy szczególnie Pani Agnieszce Godyń ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini, Pani Małgorzacie Kalinowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 158 w Krakowie, Pani Beacie Mamak ze Szkoły Podstawowej w Limanowej, Pani Joannie Krupie ze Szkoły Podstawowej we Włosienicy oraz Panu Piotrowi Kałudze z Zespołu Szkół Łączności w Krakowie.

Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną w tym roku nie odbędzie się oficjalna Gala Finałowa.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Organizatorzy: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie, Małopolskie Centrum Edukacji „MEC”, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.