Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jan Paweł II w Małopolsce”

Z dużą przyjemnością, w dniu 100. rocznicy urodzin Wielkiego Polaka, ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Jan Paweł II w Małopolsce” po raz pierwszy organizowanego on-line.

Na konkurs nadesłano fantastyczne prace, których ilość nas zaskoczyła. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i ogromnymi zdolnościami plastycznymi.

Komisja konkursowa po obejrzeniu nadesłanych prac wyłoniła następujących Laureatów:

1 miejsce: Aleksandra Majcherczyk

Aleksandra Majcherczyk

2 miejsce: Dagmara Bałys

Dagmara Bałys

3 miejsce: Aleksandra Łuczyńska

Aleksandra Łuczyńska

oraz przyznała 4 wyróżnienia:

 Wiktor Kozdroń

Wiktor Kozdroń

 Gaja Kuźmińska

Gaja Kuźmińska

 Mikołaj Hejmo

Mikołaj Hejmo

Bartosz Stankowski

Bartosz Stankowski

Jednocześnie, postanowiła nagrodzić wszystkich pozostałych uczestników, którzy w tych trudnych chwilach poświęcili swój czas i przygotowali wspaniałe prace. Każdy z Was otrzyma od nas drobne nagrody oraz dyplomy.

1.Szymon Hejmo

2. Gabriela Szmajda

3.Emilia Januszewska

4.Pola Gorczyca

5.Martyna Kochania

6.Zuzanna Jaworska

7.Eryk Pękala

8.Szymon Zatorowski

9.Natalia Zatorowska

10.Filip Krauzowicz

11.Żaneta Rozmus

12.Bartłomiej Stańczyk

13.Martyna Winiarczyk

14.Maja Wawrzyczek

15.Michał Kornaś

16.Milena Dembska

17.Patrycja Grabowska

18. Dorota Beczek

19.Justyna Pajer

20.Aleksandra Łuczyńska

21.Monika Jaranowska

22.Nicola Kusek

23.Katarzyna Małek

24.Radosław Słowik

25.Aleksandra Słodka

26. Amelia Celej

27.Tosia Garbacz

28.Joanna Strześniewska

29. Magdalena Konieczny

30.Amelia Kubica

31.Anna Janosz

32.Wiktoria Sajdok

33.Mateusz Gruszka

34.Bartosz Sadlik

35.Jakub Gruszka

36.Julita Mazurek

37.Zofia Jankowska

38.Julia Gawęda

39.Julia Cyganik

40.Gaja Kuźmińska

41.Bartosz Stanowski

42.Łukasz Stanowski

43.Martyna Stanowska

44.Pola Krysińska

45.Antonina Waleczek

46.Robert Kękuś

47.Aleksandra Sikora

49.Maja Ziemiańska

50.Julia Kucał

51.Julia Chudoba

52.Ola Małek

53.Milena Bałc

54.Dominika Kucał

55.Igor Wawrzyniak

56.Paweł Wójciak

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, a Laureatom bardzo gorąco gratulujemy!!!

Z uwagi na panującą sytuacją przekazywanie nagród uczestnikom z Krakowa rozpocznie się od dnia 1 czerwca w godzinach 9.30-12.30 w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Krakowie, przy ul. Topolowej 22 (w siedzibie Ośrodka Edukacji Obywatelskiej – tel. 12 259 49 37). Uczestnikom spoza Krakowa oraz Laureatom, nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą.

W najbliższym czasie opublikujemy również galerię wszystkich nadesłanych prac na naszej stronie patriotycznykrakow.pl oraz w naszych mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie i Twitterze!

Organizatorzy konkursu: Ośrodek Edukacji Obywatelskiej – Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana w Krakowie, Małopolskie Centrum Edukacji „MEC” oraz  Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.