XV Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego

Za nami XV już edycja Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego. Tematem tegorocznej edycji była „walka o granicę Rzeczpospolitej 1919-1922. Pracę wykonywały były w kategoriach plastycznych, fotograficznych i literackich.

We wtorek 18 czerwca w Centrum Młodzieży im. r H. Jordana w Krakowie w sali kina Paradox nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Poniżej przedstawiamy nagrodzone pracę kategorii plastycznej.

Fot. Sławomir Wójs

XV Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego był realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

LAUREACI XV PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI PATRIOTYCZNEJ MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Konkurs plastyczny

Kategoria: Szkoła Podstawowa

1 miejsce: Anna Głogowska Szkoła Podstawowa w Drwini

Anna Głogowska

2 miejsce: Amelia Ćwik Podstawowa w Kobylu

Amelia Ćwik

3 miejsce: Michał Mika Szkoła Podstawowa w Zasani

Michał Mika

Wyróżnienie:

Filip Żak Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Amelia Pawlik Szkoła Podstawowa w Kobylu

Andrzej Ossowski Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Milena Szklener Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Magdalena Duch Szkoła Podstawowa w Kobylu

Nikola Kozioł Szkoła Podstawowa w Kobylu

Marcelina Dumas Szkoła Podstawowa w Kobylu

Aleksandra Zgoda Marcelina Dumas Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Dominika Możdżeń Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu

Piotr Kuczała Szkoła Podstawowa nr 3 w Krakowie

Radosław Pachel Szkoła Podstawowa nr 3 w Krakowie

Mikołaj Ratowski Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu

Jan Seruga Szkoła Podstawowa w Świniarach

Kategoria: Szkoła Ponadgimnazjalna

1. miejsce: Agnieszka Kopeć IX Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

Agnieszka Kopeć

2. miejsce: Daniel Kopeć Zespół Państwowych Szkół plastycznych w Krakowie

Daniel Kopeć

3. miejsce: Zuzanna Szewczyk I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej

Zuzanna Szewczyk

Konkurs fotograficzny

1 miejsce: Katarzyna Miłobędzka Szkoła Podstawowa nr 34 w Krakowie

Katarzyna Miłobędzka

2 miejsce: Aleksandra Dudzik Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych  nr 2 w Krakowie

Aleksandra Dudzik

3 miejsce: Kornelia Mikołajska Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Kornelia Mikołajska

Wyróżnienie:

Jakub Łękawa Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu

Mikołaj Wyrwa Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu

Konkurs literacki

1 miejsce: Stanisław Pawłowski Szkoła Podstawowa w Jaworniku

2 miejsce: Anna Kruszyna – Szkoła Podstawowa w Myślenicach

3 miejsce: Mikołaj Warchoł  – Szkoła Podstawowa w Kościelcu

Wyróżnienia

Julia Bijota Szkoła Podstawowa w Kobylu

Anna Bazan Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie

Józef Mastela Szkoła Podstawowa w Spytkowicach

GALERIA Z WRĘCZENIA NAGRÓD

Zdjęcia: Sławomir Wójs