Półfinał V Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück” – Kraków, 5 marca 2019

Półfinał odbędzie się w Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia” IPN w Krakowie, ul. Dunajewskiego 8.

Godz. 9.00-10.00
1. Magdalena Baran, XXV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
2. Julia Maślanka, XXV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
3. Gabriela Rynduch, Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Bochni
4. Weronika Stabrawa, Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Bochni
5. Emilia Stec, I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni

Godz. 10.00-11.00
6. Aleksandra Szaflarska, I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni
7. Karolina Kawa, I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni
8. Klaudia Trybuła, I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni
9. Andżelika Porczak, Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini
10. Mateusz Smółka, Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini

Godz. 11.00-12.00
11. Filip Kowalówka, Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini
12. Katarzyna Zelek, Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini
13. Aleksandra Mikina, Szkoła Podstawowa im. S. Miłkowskiego w Wietrzychowicach
14. Amelia Wierzba, Zespół Szkół w Żarkach
15. Katarzyna Jaszczyńska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jadownikach

Godz. 12.00-13.00
16. Emilia Miśkowicz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jadownikach
17. Natalia Kłoda, Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie
18. Karina Janowiec, Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie
19. Julia Borys, Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie
20. Magdalena Miśkowiec, Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie

Godz. 13.00-13.30
Przerwa obiadowa

Godz. 13.30-15.30
21. Oliwia Kmiecik, Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie
22. Katarzyna Malina, Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie
23. Anna Polak, Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie
24. Wiktoria Hanuszek, Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie
25. Ewelina Spyrka, Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie
26. Martyna Bonior, Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie
27. Kinga Filipiec, Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie
28. Natalia Dziubras, Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie
29. Alicja Zięba, Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie

Godz. 15.30-16.00
Obrady Jury

16.00-17.00
Podanie wyników, wręczenie nagród i dyplomów